WYCIECZKA DO WARSZAWY.
W dniach 17 – 18 czerwca br. grupy uczniów z klas 4 - 8 naszej szkoły zwiedzały Warszawę.
Podczas dwudniowego pobytu uczniowie odwiedzili Centrum Nauki Kopernik, gdzie mieli możliwość samodzielnego przeprowadzania doświadczeń i poznawania zjawisk z różnych dziedzin nauki.
Spacerując ulicami Starego Miasta podziwialiśmy Zamek Królewski, Kolumnę Zygmunta, Syrenkę Warszawską, zobaczyliśmy Grób Nieznanego Żołnierza, pomnik Józefa Poniatowskiego. Pdziwialiśmy również nowoczesną sztukę biorąc udział w warsztatach, przeprowadzonych w Narodowej Galerii Sztuki „Zachęta”.
W centrum miasta mieliśmy możliwość spaceru po zielonych ogrodach Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego.
Uczniowie pełni wrażeń przeżyć i wspomnień wrócili do domu. Wyjazd został sfinansowany z projektu „Szkoła naszym wspólnym dobrem w gminie Bukowsko".
Podczas wycieczki opiekę nad uczniami sprawowali nauczyciele: Pani Barbara Kijek, Pani Ewelina Koczera, Pan Leszek Pyrcak, Pan Mariusz Prajzner i Pan Rafał Marzec. Dziękujemy również naszym kierowcom autokaru, Pani Joasi i Panu Łukaszowi oraz pilotowi wycieczki, Panu Filipowi.
