WYCIECZKA DO WARSZAWY.


WYCIECZKA DO WARSZAWY. 

W dniach 17 – 18 czerwca br. grupy uczniów z klas 4 - 8 naszej szkoły zwiedzały Warszawę. 

Podczas dwudniowego pobytu uczniowie odwiedzili Centrum Nauki Kopernik, gdzie mieli możliwość samodzielnego przeprowadzania doświadczeń i poznawania zjawisk z różnych dziedzin nauki.

Spacerując ulicami Starego Miasta podziwialiśmy Zamek Królewski, Kolumnę Zygmunta, Syrenkę Warszawską, zobaczyliśmy Grób Nieznanego Żołnierza, pomnik Józefa Poniatowskiego. Pdziwialiśmy również nowoczesną sztukę  biorąc udział w warsztatach,  przeprowadzonych w Narodowej Galerii Sztuki  „Zachęta”.

W centrum miasta mieliśmy  możliwość spaceru po zielonych ogrodach Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego. 

Uczniowie pełni wrażeń przeżyć i wspomnień wrócili  do domu. Wyjazd został sfinansowany z  projektu „Szkoła naszym wspólnym dobrem w gminie Bukowsko". 

Podczas wycieczki opiekę nad uczniami sprawowali nauczyciele: Pani Barbara Kijek, Pani Ewelina Koczera, Pan Leszek Pyrcak, Pan Mariusz Prajzner i Pan Rafał Marzec. Dziękujemy również naszym  kierowcom autokaru, Pani Joasi i Panu Łukaszowi oraz  pilotowi wycieczki, Panu Filipowi. ???? ????