Dzień Dziecka


W dniu 3 czerwca w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Pobiednie odbyła się impreza środowiskowa z okazji Dnia Dziecka.  Była to wspólna inicjatywa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Pobiedno, Szkoły, Rady Rodziców i Sołectwa Pobiedno, która pozwoliła dzieciom uczęszczającym do Przedszkola i Szkoły Podstawowej w Pobiednie spędzić bardzo atrakcyjnie i sportowo ten dzień. 

Samorząd Uczniowski zorganizował Dzień Talentów, w którym wystąpiło wielu uczestników. Młodzi artyści mieli możliwość wykazania się talentem muzycznym, wokalnym, sportowym, malarskim, recytatorskim i tanecznym.  Następnie rozegrane zostały rozgrywki sportowe: dla klasy 4-5 - turniej piłki nożnej, a dla klas 6-8 turniej piłki siatkowej. 

Dzięki wsparciu finansowemu Sołectwa Pobiedno i Rady Rodziców na szkolnym podwórku na dzieci ze szkoły i przedszkola czekały dmuchańce. Dzieci były zachwycone fantazyjnymi makijażami i tatuażami, robionymi przez panie z Centrum Usług Społecznych w Bukowsku. Każde dziecko otrzymało poczęstunek (napoje, słodycze), sfinansowany z projektu Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Pobiedno. Nie brakło również waty cukrowej i popcornu, przygotowanego przez Radę Rodziców.

Serdecznie dziękujemy wszystkim organizacjom za wsparcie i zaangażowanie w organizację tego wyjątkowego dnia!